Aynı Gün Servis Desteği

Bosch Servisi

444 34 95

Bosch Servisi

Bosch Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Garantili onarım gerçekleştirmekte olan servisimiz; İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermektedir. Cihazınızı adresten teslim almakta olan Bosch Servis; hijyen kurallarına uygun biçimde servis desteği sağlamaktadır. Onarım sonrası ücretsiz bakım desteği de sunmakta olan Bosch Servisi ile iletişime geçmek için 444 3 495 numaralı çağrı destek  hattını arayarak dakikalar içerisinde Bosch Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yetkili personeller; ürünü adresten teslim almaktadır. Tüm aşamaları Bosch Servis tarafından SMS ile bilgilendirme talebinde de bulunabilirsiniz. Örneğin; cihazın onarım aşamasında değişecek parça hakkında bilgi sahibi olmak için SMS ile bilgilendirme talep edebilirsiniz. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında bulunan Bosch Servisi şubelerimiz aracılığıyla sizlere maksimum hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Bosch Servis

Bosch Servis ile talep ettiğiniz hizmete en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Günlerce onarım, bakım veya montaj işlemini beklemeden hızlı biçimde ürünün onarımını tamamlayalım. Üstelik adresinizde ürünün testleri beraber tamamlayarak kurulum işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirelim.

Bosch Teknik Servisi

Bosch Teknik Servisi cihazı aynı gün adresinizden teslim almaktadır. Bu tür ürün gruplarının taşıma ve montaj işlemleri oldukça hassastır. Bu sebeple taşıma esnasında cihazın problem yaşamaması için mutlaka düzgün biçimde sökülmesi gerekir.

Arıza tespit aşamasında ise; ürünün tüm mekanik parçalarının kontrolleri sağlanır. Problem teşkil eden parçaların onarımı veya parça değişimi mutlaka tarafınıza bilgilendirme sağlandıktan sonra gerçekleşmektedir.